Revoluční SUBARU BOXER DIESEL

» Zpět k akčním nabídkám

Základní informace

Není to jen další evoluce dieselu, je to revoluce. Jedná se o první ležatý dieselový motor s protiběžnými písty na světě, který se objevuje v osobním voze. Je to SUBARU BOXER DIESEL. Je montován na legendární Symetrický AWD systém a tím profituje z nejdůležitějších vlastností nízkých vibrací a velmi pohotového zrychlení. Tento celek, který se pyšní minimální setrvačností a třením a spoustou točivého momentu, mění všechny předsudky, které jste o dieslových motorech mohli mít. Dokonalá vyváženost a nízké těžiště se vám postarají o mimořádné zážitky z řízení s bezkonkurenční stabilitu na každé cestě.

Motor SUBARU BOXER DIESEL
Motor SUBARU BOXER DIESEL

Základní konstrukce horizontálně protilehlého motoru zajišťuje extrémně hladké zvyšování otáček, přičemž pohyb protilehlých pístů neutralizuje vibrace. Nyní jsou všechny osvědčené výhody benzínového motoru boxer poprvé dostupné i v dieselovém provedení. Je navržen tak, aby rozvíjel DNA Subaru a nabízí vám velký skok kupředu v technologii motorů.

Motor SUBARU BOXER DIESEL
Motor SUBARU BOXER DIESEL

Výhody motoru

  • Vynikající odezva plynového pedálu
  • Hojnost točivého momentu při nízké rychlosti
  • Snížené emise CO2
  • Efektivní a hospodárné využívání paliva
  • Nejlepší tichost a stabilita ve své třídě
  • Lehký, kompaktní a velice pevný
  • Perfektní vyváženost a nízko položené těžiště
  • Nízké hladiny vibrací

Symetrický AWD systém, vyvinutý v roce 1972, je srdcem technické filozofie Subaru již více než 35 let. Nyní, když je instalován za znamenitě vyváženým a lehkým motorem SUBARU BOXER DIESEL, poskytuje výsledné nízké těžiště vynikající stabilitu a spolehlivě lineární ovládání.